Ochrona Samochodu

Maksymalna ochrona samochodu przed kradzieżą

Maksymalna ochrona auta przed kradzieżą jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego robi użytek znacznie więcej osób. Do niedawna bowiem sądzono, że jedynie okrada się pojazdy ekskluzywne. Z kolei, obecnie o wiele częściej łupem złodziejów padają auta klasy średniej. Z tego powodu opłaca się zaopatrzyć się w certyfikowane blokady zabezpieczające do auta. Jeśli kupi się tego typu akcesoria od wiodących producentów, to można oczekiwać, że będą one niezawodne. Każdy, kto w odpowiedni sposób zabezpieczy auto przed kradzieżą, nie musi obawiać się jego przywłaszczenia. Oczywiście, za każdym razem trzeba zakupić sprawdzone blokady. Te, jakich złodzieje nie pokonają. Każde zabezpieczenie transportu powinno mieć optymalne parametry. Do trzech popularnych blokad wlicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy oraz Joylock.

Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu, montowane na stałe w nadwoziu auta. Taka blokada uniemożliwia poruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest prosta w użyciu, jak i nie wpłynie źle na prezencję określonego auta. Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju zniszczenia. Z tego względu rabusie nie są w stanie uszkodzić takiej blokady lub jej zdemontować.

De facto, im lepsze zabezpieczenie, tym skuteczniejsza ochrona. Pewne jest to, że wydłużony czas przejęcia kontroli nad autem zniechęca złodziei do przywłaszczenia. Skuteczna ochrona pojazdu przed kradzieżą jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta o wiele więcej osób, ponieważ do niedawna schemat mówił o tym, że tylko okrada się samochody luksusowe, aczkolwiek nie jest to prawdą. Innowacyjne zabezpieczenia powodują, że można być spokojnym o pojazd. Oferta jest spora, a więc kierowca znajdzie coś pod swój gust. Nie ma mowy o tym, że ktoś zniszczy pojazd i że kradzież dojdzie do skutku. Dlatego opłaca się zaopatrzyć się w certyfikowane blokady zabezpieczające.

Blokady skrzyni biegów wytwórcy zalecają do aut tak samo z ręczną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Następną propozycją jest blokada kierownicy. Tuż po zamontowaniu jest ona integralną częścią kolumny kierowniczej. Dedykowana jest dla samochodów z elektryczną skrzynią biegów i skutecznie uniemożliwia ruszanie kierownicą rabusiom. Co ważne, w czasie montowania tego typu blokady nie jest w żaden sposób naruszona konstrukcja samochodu.

Zdemontowanie blokady kierownicy może zająć parę godzin i domaga się wykorzystania specjalistycznego i drogiego sprzętu. Z tego względu rabuś nie będzie mógł uciec czyimś samochodem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Wykonana z wytrzymałego materiału nakładka założona na drążek zabezpieczenie wlewu paliwa precyzyjnie osłoni wszystkie elementy skrzyni biegów. Nakłada uposażona jest w odporny na przewiercenie a także pozostałe próby zniszczenia zamku. Zabezpieczenie jakim jest Joylock przeznaczone jest do samochodów z systemem keyless.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *